fbpx

Домінікана

Перша асоціація з Домініканою – нескінченні пляжі дивовижної краси: з білосніжним піском, розлогими пальмами, ласкавим морем – неодмінними атрибутами тропічного раю. Але не тільки цим країна захоплює мандрівників. Тут достатньо гідних уваги пам’яток: архітектура, що увібрала в собі острівні традиції і риси європейських стилів, національні парки із запаморочливою природою. Столиця – спекотливий Санто-Домінго, батьківщина еталонних сигар. Домінікана живе в ритмах бачати і сальси, запрошуючи усіх бажаючих поринути в життєрадісну атмосферу світу, де щодня – як маленьке свято.

Домініканська Республіка займає дві третини острова Гаїті (центральну і східну частину), який знаходиться в центрі Карибського архіпелагу та є другим за величиною островом архіпелагу після Куби. Територія 48 кв. км. На півночі і сході країна омивається хвилями Атлантичного океану, на півдні – Карибським морем. Межує з державою Гаїті. Найближчі сусіди Домініканської Республіки – Куба на північному заході, Ямайка на заході і Пуерто-Ріко на сході. Це переважно гірська країна. Гори покриті густими вічнозеленими лісами з цінними породами дерев. Найвища гірська вершина – Піко Дуарте – 3 174 м.

КЛІМАТ

Тропічний пасатний, морський. Середньомісячні температури на низовинах коливаються слабо – від +25 до +27 градусів. Найтепліший місяць – серпень (до +31 градуса), але морські вітри, що дують з північного сходу, пом’якшують жару і в цей час. “Найхолодніший” – січень (близько +22 градусів). Для місцевого клімату характерна висока вологість – від 65% до 80%. Сезон дощів триває з травня по серпень-вересень, коли тропічні повітряні маси приносять на острів потужні зливи. Особливо сильні дощі в липні-серпні, коли через територію острова проходять тайфуни. Також можливі часті, але короткі зливи в листопаді-грудні. Але дощів на Домінікані боятися не варто, випадають вони переважно вночі, або короткими зливами, що ніяк не заважає відпочинку в тропічному раю.

ЯК ДОБРАТИСЯ

В Домінікану з України можна добратися кількома способами: на сезон 2018-2019 планується кілька прямих рейсів з Києва. Перевізники: авіакомпанія МАУ, авіакомпанія Азурейр (Azur air). Зручний варіант перельоту регулярними рейсами з пересадкою в Парижі чи Німеччині на рейсах Air France, Lufthansa, Condor. Також з Європи літає чимало лоукостів і чартерних рейсів, які дають періодично привабливі ціни та можливість суттєво зекономити. Вильоти до пунта Кани та Санто-Домінго є з Брюсселя, Варшави, багатьох міст Німеччини, наприклад Дюссельдорфа, Франкфурта чи Мюнхена, з Мадриду, Парижу та ін.

Пунта Кана

Ла Романа

Пуерто Плата

Хуан Доліо

Бока Чика

Наші менеджери перевірили та особисто відібрали для вас кращі готелі Домінікани

 

Hard Rock

Barcelo Bavaro Palace

Paradisus Punta Cana

Melia Tropical

Riu Palace Bavaro
×