fbpx

Єгипет

Єгипет – ідеальне місце для відпочинку в будь-яку пору року. Особливо приємно вибратися на відпочинок в Єгипті в розпал морозів і насолодитися ласкавим сонцем і теплим морем. До того ж Червоне море зачаровує своєю різноманітною флорою і фауною. В цей барвистий світ неможливо не закохатися.

Єгипет — чарівна країна. Це батьківщина однієї з найдревніших цивілізацій, яка зробила колосальний вплив на розвиток світової культури. Велика кількість історичних пам’ятників світового рівня, екзотична природа, непоганий сервіс — усе це робить Єгипет надзвичайно привабливим для мандрівників.

Сьогоднішній Єгипет — найбільша арабська країна, розташована на північному сході Африки. Частина його території — Синайський півострів — знаходиться в Азії. Межа між двома континентами проходить по Суецькому каналу. Площа країни складає 1 001 449 кв. км, з них 96% займає пустеля і лише 4% — оброблювані землі по берегах Нілу. На півночі, країну омиває Середземне море, на сході – Червоне. П’ять основних видів ландшафту визначають географічну картину: долина Нілу, дельта Нілу, Аравійська пустеля (15 000 років тому її покривали тропічні ліси), Лівійська пустеля і Сінай.

КЛІМАТ

На узбережжі Середземного моря в Єгипті клімат субтропічний, на іншій території — тропічний пустинний. Влітку жарко. З травня по вересень температура повітря в Каїрі вдень, складає приблизно 35-40 градусів тепла, з грудня по лютий +20-25 градусів. На півдні країни тепліше, ніж на березі Середземного моря. Взимку вночі прохолодно. В цілому нічна температура градусів на десять нижче, ніж вдень. Найтепліший час: з липня по жовтень. Любителям екстремальних відчуттів можна порекомендувати Єгипет в липні або серпні. Особливо Луксор, де в долині Царів, може бути жарко до ознобу. З жовтня температура повітря в країні стає цілком комфортною.

ЯК ДІБРАТИСЯ

Тури в Єгипет актуальні та продаються цілий рік. Можна придбати путівки до курортів Шарм ель Шейх, Хургада, Марса Алам, Таба  з вильотами Львова, Києва, Кишинева.

Турів з Чернівців до Єгипту на даний момент немає.

Хургадавідноситься до числа найстаріших і найкращих курортів Єгипту, а значить і піщані пляжі тут найрозкішніші і зручно облаштовані. Вони пологі, вкриті чистим піском. Тут зручно заходити у воду, вхід не затруднений коралами. Кліматичні умови трохи гірші, ніж на інших курортах Єгипту. Тут холодніше і вітряно, через відсутність гір. При цьому море у Хургаді досить спокійне. Тим не менше, на пляжах присутні парасольки з лежаками та спеціальні вітрозахисні екрани. Курорт – ідеальне місце відпочинку для сімей з дітьми, адже завдяки піщаним пляжам, нечисельним коралам та зручному заходу в море купатися тут дуже зручно. Деякі готелі поряд з пляжами володіють і кораловими рифами, що дає їх жителям можливість насолодитися спостереженням за морськими мешканцями.

Макаді-Бей – пляжі – широкі смуги золотистого піску, що плавно переходять в кристально чисте море. Цей райський куточок, оточений горами, є ідеальним місцем для відпочинку в Єгипті. Клімат в цій бухті комфортний в будь-який час року. Літня температура повітря в середньому + 35° С, а взимку – + 20° С. Температура води в будь-який час року не нижче + 20° С. Різноманітність морської флори і фауни дуже велика. Можна побачити яскраву живність поруч з берегом. Причиною тому є розташовані неподалік коралові рифи, один з яких дивиться прямо на центральний пляж курорту Макаді-Бей, приблизно на відстані 70-ти метрів. Також на цьому курорті розташовані готелі, які ідеально підійдуть для сімейного відпочинку.

Ель-Гуна – це єгипетська Венеція та європейський курорт на побережжі Червоного моря. Ель-Гуна  розташована на різних острівцях невеликих розмірів, між якими налагоджені переправи на човнах. Багато з них пов’язані акуратними мостами. Курорт підійде для спокфйного якісного відпочинку серед європейської публіки.

Марса-Аламрай для поціновувачів принад Червоного моря. Саме тут можна пірнати навколо найгарніших коралових рифів, зустріти черепах, та навіть морську корову.  Широкі піщані пляжі і блакитна вода ваблять сюди туристів, немов магніт. Усе узбережжя доглянуте і ретельно прибирається. Марса-Алам – оптимальне місце для відпочинку в зимовий період, адже це найпівденніший курорт Єгипту.

Шарм-Ель-Шейх – на курорті  переважають коралові пляжі. Безпосередньо від берега починається все розмаїття морського життя, яким так славиться Червоне море. Також для пляжів в Шармі характерна невелика ширина. Вони в основному багаторівневі, що надає їм особливу родзинку. Незалежно від того, що спускатися до моря доводиться по сходах, відпочинок в цьому місці чудовий. Корали протяжністю в 20, а то і 50 метрів від піщаної смуги – прекрасне видовище, проте значно ускладнюють захід у воду. Готелі, які з’явилися на самому початку забудови курорту, вирубали корали і організували для своїх гостей піщаний спуск в море. Ті, які не встигли зробити того ж, шукають інші способи убезпечити своїх гостей. Від пляжів багатьох готелів вже обладнані понтони, які виходять у відкрите море далеко за межі рифів. Вони дозволяють туристам дійти до глибини не ризикуючи порізатися. Курорт підходить для відпочинку для всіх категорій туристів, а за рахунок гірської гряди та каскадних пляжів є ідеальним для відпочинку взимку в вітряний період.

Дахаб – пляжі цього курорту різко відрізняються від інших красивих пляжів Єгипту. Тут піщано-кам’янистий берег. Вхід в воду затруднений коралами.  Пляжі Дахаба – це місце тусовок і пристрасть любителів осідлати хвилю. Так, тут знаходяться кращі пляжі в Єгипті для занять серфінгом! Не менш популярний і дайвінг, причому, не відпливаючи далеко від узбережжя. У декількох метрах від узбережжя для бажаючих знайти затонулі скарби відкривається таємничий підводний світ.

Таба – це широкі простори з золотого піску. Оточені вони затягнутими гірськими ланцюгами, що робить їх захищеними від вітрових потоків. Природа цього узбережжя Єгипту чудова. Зовсім неподалік від лагуни з золотистим піском розташований кораловий риф, при цьому захід у воду піщаний практично по всій території узбережжя.

Кращі готелі для сімейного відпочинку із дітками з високим сервісом, смачною кухнею і хорошем пляжем:

Four Seasons Resort Sharm El Sheikh (Шарм-ель-Шейх)

Coral Sea Aqua Club Resort (Набк-Бей)

Jungle Aqua Park Hotel (Хургада)

Aqua Blu Sharm (Шарм-ель-Шейх)

Iberotel Makadi Saraya Resort (Макаді)

Sonesta Pharaoh Beach Resort (Хургада)

Coral Sea Holiday Village (Шарм-ель-Шейх)

Park Inn by Radisson Resort Sharm El Sheikh (Набк-Бей)

Akassia Swiss Resort El Quseir (Ель-Кусейр)

Le Royal Holiday Resort (Шарм-ель-Шейх)

Hilton Hurghada Plaza (Хургада)

Jaz Aquamarine Resort (Хургада)

Concorde Moreen Beach Resort & Spa Marsa Alam (Марса-Алам)

Fantazia Resort (Марса-Алам)

The Three Corners Sunny Beach Resort (Хургада)

SENTIDO Oriental Dream Resort (Марса-Алам)

Magic Life Kalawy Imperial (Сафага)

Tirana Aqua Park Resort (Шарм-ель-Шейх)
×