fbpx

Таїланд

Таїланд — древня країна Сіам, оповита легендами, останніми роками став доступний для широкого кола туристів. Наших співвітчизників, комфортний відпочинок в Таїланді притягає мальовничою природою, розвиненою туристичною інфраструктурою, різними розвагами, чистими пляжами і чистим морем, а також спрощеною системою в’їзду. Найпопулярнішими пляжними курортами Тайланда є Бангкок, Паттайя, Краби, Хуахин, Ча-ам, Районг, острови Пхукет, Чанг, Пхі-Пхі, Самет і Самуі. Тут Таїланд пропонує готелі різного рівня комфортності з власними пляжами, нічні клуби і масажні салони. Але Таїланд — це не лише море і сонце, а країна з древньою культурою і звичаями, яка зуміла зберегти свою самобутність, пам’ятники архітектури і храми.

Таїланд розташований в Південно-східній Азії на півострові Індокитай, омивається водами Андаманського моря на південному заході і Сіамської затоки на південному сході. Його контури нагадують голову слона і нерідко самі тайці називають Таїланд «країною слона», а королівським символом є білий слон. Загальна площа території — 513 115 кв. км, що приблизно дорівнює території Франції. Столиця Таїланду — Бангкок (по-тайскі «Крунг Теп» — «Місто ангелів»), є найбільшим містом країни.

Майже увесь Таїланд знаходиться в субекваторіальному поясі, у вологих тропіках, що і обумовлює високу середньорічну температуру — +28 градусів, у поєднанні з мусонним кліматом. Впродовж року у Бангкоку температура змінюється від +35 градусів в квітні до +17 градусів в грудні. Тривалість сезону дощів від 6 до 8 місяців. У Таїланді три основні пори року: жаркий, сезон дощів і холодний. У холодний період (листопад — лютий) середньомісячна температура у Бангкоку падає до +25 градусів, а на півночі країни — до +20 градусів, тоді як в жаркий — досягає +30-35 градусів і вище. Тому, рекомендується носити одяг легкий, не синтетику, а бавовну.
×