fbpx

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Туристичне агентство “Дискавері” успішно працює в Чернівцях з 2010 року. За цей період ми відправили на відпочинок понад 10 тисяч задоволених туристів у різні куточки світу. Георгафія подорожей наших туристів охоплює 3 континенти та понад 30 країн, але ми на цьому не зупиняємось та готові запропонувати Вам відпочинок на просторах від Європи та Америки аж до Австралії та Антарктиди.
Наші менеджери мають чималий досвід в підборі туру з різними побажаннями та потребами туристів, ми в курсі всіх нових напрямків та чартерних програм з України, ми знаємо про всі зміни та оновлення в улюблених готелях, ми порадимо, куди краще поїхати на відпочинок з дітьми, а де Ви проведете незабутню романтичну подорож лише удвох. За нашими плечима чимало рекламних турів та приватних поїздок, звідки ми привозимо свіжі враження та готові ділитися набутим досвідом з нашими туристами.
Наша турфірма є лідером продаж відомої мережі Магазинів Горящих Путівок, а це значить, що наші ціни завжди будуть для Вас приорітетними та привабливими завдяки участі в мережі та доступу до ексклюзивних пропозицій туроператорів.
Ми працюємо з успішними та перевіреними партнерами – готелями, операторами та авіакомпаніями, тому Ви можете бути впевнені, що Ваш відпочинок пройде без овербукінгів, проблем та дискомфорту.
Наш офіс знаходиться на звязку 24/7 і ми завжди готові прийти на допомогу.
Мета нашої роботи – Ваша найкраща відпустка, завітайте до нас і ми докладем усіх зусиль, щоб Ви отримали незабутні враження від Ваших подорожей.

З найкращими побажаннями
колектив туристичного агентства “Дискавері”
м.Чернівці
×