fbpx

Франція

Франція не може не притягати туристів. Це центр європейської моди, культури, батьківщина любові. Тут поєднуються прекрасні пляжі Блакитного узбережжя, шикарні гірськолижні курорти французьких Альп і строга середньовічна архітектура прадавніх міст. Кожен може вибрати для себе свою Францію: замки, музеї, палаци, пляжі, виноградники, лікувальні курорти і барвисту природу, гірськолижні курорти і пишність Альп. Франція, Париж, Версаль — ці слова завжди навівають романтику і легкий смуток. Ця дивовижна і незвичайна європейська країна користується величезною популярністю у туристів зі всього світу.

Держава в західній Європі. На північному сході межує з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході — з Німеччиною, Швейцарією, на південному сході — з Монако і Італією, на південному заході — з Іспанією і Андоррою. Франція омивається Північним і Середземним морем, протоками Па-де-кале, Ла-манш і Біскайською затокою. Загальна площа складає 551 тис. кв. км. Найбільші річки Франції — Луара, Сена, Гаронна, Рона і Рейн. Вони у більшості своїй рівнинні, судноплавні. За винятком двох високогірних масивів — Альп на південному сході і Піренеїв на південному заході, територія країни в основному горбиста, з великими низовинами і височинами і середньовисотними горами.

На заході країни помірний морський клімат з м’якою зимою і прохолодним літом. Зимова температура від +5 до +9 градусів. У серпні — від +12 до +22 градусів. Клімат в східній Франції наближений до помірного континентального — холодніша зима і жарке літо. Температура взимку від — 2 до +4 градусів. Найтепліша пора року — липень, температура від +14 до +25 градусів. На південному Середземноморському узбережжі панує субтропічний клімат — м’яка, сира зима і жарке, сухе літо.
×