fbpx

Тури вихідного дня

Туры выходного дня

Це ідеальне рішення для тих, хто багато та плідно працює, в кого щільний графік, але душа бажає нових вражень та перезагрузки.  Тури вихідного дня допоможуть скинути на якийсь час вантаж проблем і просто насолодитися радощами життя. Вікенд-тури дають прекрасну можливість, не жертвуючи роботою, відвідати місто, в якому з дитинства мріяли побувати! Відпочинок на вихідні – це відмінна можливість приділити час собі, розслабитися і заспокоїтися

Тури вихідного дня цікаві не лише для індивідуальних туристів, це чудова можливість провести активно вихідні для школярів, корпоративний виїзд – це чудовий тім білдінг, можливість згрупувати колектив, краще познайомитися з людьми, які працюють поруч. Туристичне агентство “Дискавері” організує тури вихідного дня за будь якими побажаннями наших туристів.

Окрім екскурсійних, популярними ще є шоппінг-тури до Європи. Одноденні тури до Румунії, в Ясси, куди виїзди з Чернівців заплановані майже щотижня. Ще популярним напрямком шоппінг-турів є Австрія, містечко Парндорф, Мілан – столиця моди та аутлетів. Та і сезон розпродаж в Європі дає можливість поєднати приємне з корисним навіть у Празі, Будапешті чи Кракові.

Тури вихідного дня – це чудова можливість відвідати нові міста без довготривалого планування відпустки. Вам лише необхідно визначитися, якому саме туру надасте перевагу: з відвідуванням однієї країни чи двох та більше.

Якщо Ви прихильник першого варіанту, то пропонуємо незабутні тури вихідного дня до Румунії, в якій відвідаєте домівку графа Дракули; Італії – країни палкого сонця, найсмачнішої піци та країни, де місто на воді – Венеція і місто романтики – Верона запам’ятаються на все життя.

За максимально короткий термін перебування у турі, Ви можете відвідати мінімум дві країни. Не вірите? Тоді переконайтеся у цьому самі:
тур вихідного дня зі Львова до Будапешту та Відню;
Відень – місто музики, вальсів, парків, випічки і вина, відвідавши яке, Ви стане справжнім поціновувачем опери, унікальної архітектури та розкішних парків.
Будапешт – місто, що підноситься над берегами Дунаю, пливучи по якому Ви зможете побачити візитні карточки міста – Парламент та Рибацький Бастіон. Також зможете розслабитися та відчути насолоду у гарячих термальних джерелах.
– Праги та Дрездену з можливістю по дорозі відвідати Краків.
Прага – місто справжніх витворів архітектурного мистецтва. Найвидатнішою пам’яткою є фортеця Празький Град, що височить над лівим берегом Влтави і поєднює в собі кілька палаців та церковних споруд. Не упостіть шанс у Ваш незабутній вік-енд скуштувати справжнього пінного напою – чеського пива.
Дрезден – столиця німецької Саксонії, що й не дивно, оскільки це однe з найбільш відвідуваних туристами міст Німеччини. Завдяки надзвичайно вдалому розташуванню на річці Ельбі, неперевершеній архітектурі та наявності великої історичної та мистецької спадщини місто придбало славу «Саксонської Флоренції».

Уявіть, що все це Ви можете побачити на власні очі лише придбавши тур вихідного дня!

Дозволь собі розкіш побувати на вихідні днів в Європі та отримати можливість познайомитися з культурою інших країн.
Тому не зволікаємо, а збираємося на вік-енд в Європу разом із Дискавері.
×