fbpx

Туніс

Відпочинок в Болгарії – це чудове поєднання демократичних цін з якісним сервісом. Болгарія приваблює пісчаними пляжами, смачною кухнею, великим вибором курортів на будь-який смак. Тут будуть задоволені і сімї з дітьми, і романтичні закохані, і пари, адже кожен знайде місце під свій смак.

А взимку Болгарія запрошує до себе на лижі, адже не морем єдиним багата ця цікава та гостинна країна

ГЕОГРАФІЯ ТА КЛІМАТ

Греція знаходиться на Балканському півострові і на островах, які прилягають до нього і до Малої Азії. Межує з Болгарією, Туреччиною, Албанією. П’ята частина країни – острови, яких налічується близько 2 тис. Протяжність берегової лінії – 4 100 км. Омивається Середземним морем, в т.ч. Егейським і Іонічним морями. Острів Кріт омивається з південного боку Лівійським морем. Столиця держави – Афіни, вважається торговим і фінансовим центром країни.

Клімат в Греції помірний середземноморський. Завдяки цьому  зима тут м’яка і супроводжується високою вологістю, але все цвіте і зеленіє. Влітку спекотно, немає опадів, але на материковій частині країни  туристові буде не так комфортно, як на острівній, на острівній частині – морський бриз охолоджує повітря до +28-29.  Пляжний сезон тут стартує вже в травні, а ідеальний час для пляжного відпочинку – вересень, коли спадає літня спека, але прогріте море ще тішить теплом. Температура води сягає до 27 градусів.

ЯК ДОБРАТИСЯ

До Греції з України є безліч прямих рейсів, як чартерних, так і регулярних. Є регулярне сполучення до Афін, Салонік, чартерні рейси з Києва до Іракліону (о.Кріт), Родоса, Корфу. З Львова є прямі рейси до Іракліону та Салонік, з Чернівців в літній сезон можна дістатися автобусним чартером до Халкідік, а також наші туристи полюбляють долати цю відстань власним транспортом. Ми пропонуємо авіатури в Грецію, а також тури автобусом з Чернівців чи власним авто.

Сонячний Берег

Золоті Піски

Несебр\

Албена

Astera – якісний готель на Золотих пісках з власним пляжем та безкоштовними лежаками. Підходить для сімейного відпочинку.
×