fbpx

Об’єднані Арабські Емірати — перше, що приходить в голову при згадці про країну – це краса, пишнота і багатства цієї федерації. Пейзажі, що розстилаються перед глядачем і сучасні готелі класу люкс, білосніжні піщані береги, які омиває яскраво блакитна, прозора вода. ОАЕ в рівній мірі як країна для туристів, так і країна, куди приїжджають займатися комерційними питаннями. Тут зі значно наростаючими темпами розвиваються галузі нафтовидобувної і нафтогазової економіки. Емірат — це форма правління мусульманської держави. Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) містять у своєму складі сім держав (еміратів), в кожному з яких панує абсолютна монархія.

Об’єднані Арабські Емірати розташовані в східній частині Аравійського півострова на узбережжі Персидського і Оманського заток. Межує з королівством Саудівської Аравії, Катаром і Султанатом Оман. Берегова лінія має довжину близько 700 км. 600 км з цієї довжини проходять уздовж Персидського, решта 100 км — уздовж затоки Омана. Ця молода держава була заснована в результаті об’єднання шести князівств: Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-Аль-Кувейн і Фуджейра 2 грудня 1971 р. В лютому 1972 р. до складу ОАЕ увійшло князівство Рас-Аль-Хайма. Столиця країни — м. Абу-Дабі.

Клімат країни дуже жаркий і сухий (тропічний пустинний). Часто бувають піщані бурі. Середній максимум в тіні в літні місяці приблизно +40-45 градусів, але часто досягає +50 градусів. Температура взимку: днем +20-23 градусів, вночі холодніше, але заморозки — явище виключно рідкісне. Опади нерегулярні, переважно з листопада по травень, річна норма приблизно 100 мм. Температура води коливається в діапазоні від +15 градусів взимку і до +35 градусів влітку. Незважаючи на несприятливий для флори пустинний клімат, в Дубаї відкритий найбільший у світі парк кольорів.
×