fbpx

Парк тюльпанів Кейкенгоф в Нідерландах в 2019 році

Парк тюльпанів Кейкенгоф в Нідерландах в 2019 році

 

Кейкенгоф – Королівський парк тюльпанів в Голландії – відомий на увесь світ завдяки своїм тюльпанам. В 2109 році парк буде працювати з 21 березня по 19 травня.

Тема парку в 2019 році – Сила Квітів ( Flower Power).

Всесвітньо відомий парк квітів Кейкенхоф знаходиться в невеликому містечку Ліссе, що між Амстердамом і Гаагою. Щороку тут висаджують сім мільйонів цибулин різних сортів, у тому числі приблизно 4,5 млн тюльпанів ста різновидів, а також мільйони гіацинтів, крокусів, рябчиків та мускарі. Крім того, в парку росте біля ста видів дерев і тисячі різновидів кущів.

В період роботи парку проводиться близько 30 квіткових шоу, які дивують любителів прекрасного. За цей короткий час більше мільйона людей встигають помилуватися 32 гектарами найгарніших квітів в світі. Ваші селфі на фоні квіткових килимів Кекенхофа надовго стануть магнітами для лайків в Фейсбуці та Інстаграмі!

В кінці квітня в Кекенхофі проходить яскравий парад квітів «Bloemencorso Bollenstreek»: повз глядачів прямує процесія з різних композицій, складених з квітів.

Парк складається з трьох головних оранжерей – павільйону Віллема-Олександра (це діючий король Нідерландів), павільйону Оран’є Нассау (це назва правлячої королівської династії Нідерландів) та павільйону Беатрікс (це екс-королева Нідерландів, яка у 2013 році передала корону своєму синові). В павільйоні Віллема-Олександра можна побачити амариліси, гіацинти, лілії, гортензії, а також багато рослин в горщиках; в павільйоні Оран’є Нассау – троянди, фрезії, гербери, тюльпани, півники (іриси), альстремерії, нарциси, хризантеми і гвоздики; в павільйоні Беатрікс – велику колекцію орхідей.

На території парку розташована велика кількість озер, ставків, водоспадів, струмків та фонтанів. Деякими каналами плавають невеличкі човни. Берега ставків і каналів з’єднують між собою понад 40 містків. Загальна довжина пішохідних доріжок складає 15 км, але повірте – це найгарніші 15 км у вашому житті. Мало того, що навколо розкинулися неймовірні квітники, так ще й уздовж доріжок розташовані цікаві скульптури нідерландських і зарубіжних майстрів різних епох.

День Короля в Амстердамі

Відвідавши Амстердам в період з березня по травень ти зможеш бути свідком та учасником таких подій як Парад квітів та День короля, які проходять з особливим розмахом. Величезні квіткові композиції, феєрверки, костюмовані вистави створюють незабутню атмосферу яскравого свята, з неймовірним квітковим ароматом.

Екскурсійні тури в Амстердам з відвіданням парку можна підібрати тут 
×